Steun ons en help Nederland vooruit

zaterdag 26 december 2009

Herindelingsverkiezingen: D66 terug in vier gemeentes

D66 deed gisteren mee aan de herindelingsverkiezingen in Zuidplas, Oldambt, Horst aan de Maas en Venlo. In 2006 haalden de Democraten in die plaatsen geen zetel bij de gemeenteraadsverkiezingen. Gisteren keerde D66 in elk van de vier gemeenten met twee zetels terug in de gemeenteraad.

Felicitaties
D66-voorzitter Ingrid van Engelshoven feliciteert de lokale afdelingen: “In alle vier gemeenten moest onze organisatie van de grond worden opgebouwd. We zijn weer vooruit gegaan ten opzichte van de Europese verkiezingen. Ik heb onze afdelingen vannacht gebeld om ze te feliciteren.”

Opsteker voor 3 maart
“Het doel was om terug te keren in de gemeenteraden waar we nu niet vertegenwoordigd zijn. Gisteren hebben Oldambt, Zuidplas, Horst aan de Maas en Venlo een nieuwe standaard gezet, door meteen met twee zetels in de raad te komen. We kunnen dit niet van àl onze afdelingen verwachten, maar dit is wel een opsteker voor de raadsverkiezingen van drie maart.”